KONST / Litografier / Färglitografi 11119285
nr 1111 9285
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Färglitografi, Sven Ljungberg (1913-2010), man på cykel, signerad, motivet: 30x47
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 maj 2017
kl 20:14:01
24/5 12:26:29
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg